KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5508365
nr 550 8365
Blandteknik
2 st, monogramsignerade MH, damer i profil, 15x13 resp 17x13
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:04:50
100 kr
600 kr
200 kr
350 kr
500 kr
600 kr